Praktyki w EC1 Łódź – Miasto Kultury

04-05-2016

Zrewitalizowana i rozbudowana dawna łódzka elektrownia EC1 pełni obecnie funkcje kulturalno-artystyczne oraz społeczne. Jednocześnie będzie stanowić ważny element Nowego Centrum Łodzi, łączący tendencje architektoniczne z początku ubiegłego stulecia oraz nowoczesnego nurtu postindustrialnego.

Tworzy się tu miejsce pożytecznego spędzania czasu. Z najnowocześniejszym w Polsce planetarium, z powstającym obecnie Centrum Techniki EC1, formującym się Narodowym Centrum Kultury Filmowej. Pracy nie brakuje i właśnie dlatego EC1 Łódź – Miasto Kultury zachęca do włączenia się w to przedsięwzięcie studentów; zapraszając ich do odbywania praktyk w EC1.

Słuchacze uniwersytetu mogą nabierać doświadczenia i praktyki w takich dziedzinach, jak: komunikacja i promocja, obsługa klienta i sprzedaż, a także w wielu innych. Niezależnie od tego, co kogo interesuje i z jaką branżą łączy swą zawodową przyszłość, wszystkich zainteresowanych EC1 zaprosiło do przesyłania zgłoszeń na praktyki. Ich przyjmowanie zakończono 7 marca.