Listy odznaczonych z okazji Dnia Edukacji Narodowej

02-12-2016

Zgodnie z zapowiedziami w informacji z uroczystości obchodów Dnia Edukacji Narodowej na Uniwersytecie Łódzkim, niżej publikujemy listy tych odznaczonych pracowników uczelni, których nazwiska nie znalazły w tekście sprawozdania na wcześniejszej kolumnie.

Medale Złote za Długoletnią Służbę: dr Marek Andrzejewski , prof. nadzw. dr hab. Marek Czyżewski , Krzysztof Dębski , dr hab. Łukasz Głowacki , prof. nadzw. dr hab. Małgorzata Jóźwiak , prof. nadzw. dr hab. Witold Kasperkiewicz , prof. dr hab. Aneta Koceva-Chyła , prof. nadzw. dr hab. Kazimierz Kowalewicz , prof. dr hab. Violetta Krawczyk-Wasilewska , prof. dr hab. Ewa Kucharska-Stasiak , prof. nadzw. dr hab. Andrzej Lech , mgr Anna Łoś, prof. dr hab. Marek Ostrowski , mgr Joanna Pokładek , prof. dr hab. Piotr Stalmaszczyk , prof. nadzw. dr hab. Danuta Szajnert, prof. nadzw. dr hab. Irena Szewczyk-Kowalewska , dr Mariola Tkaczyk .

Medale Srebrne za Długoletnią Służbę: prof. nadzw. dr hab. Bożena Dziadek , prof. nadzw. dr hab. Marek Gensler , dr hab. Małgorzata Kubisiak , dr Marzena Papiernik-Wojdera ,prof. nadzw. dr hab. Agnieszka Rossa , prof. nadzw. dr hab. Jarosław Romański , dr Joanna Sosnowska , prof. nadzw. dr hab. Anna Walczak .

Medale Brązowe za Długoletnią Służbę: dr Jacek Chądzyński , dr Bogumiła-Fiołek-Lubczyńska, mgr Marta Gabryelczyk , dr Agnieszka Janus , dr Andrzej Kacprzyk , dr Lidia Karbownik , Małgorzata Kiciak , dr Dorota Kobus-Ostrowska , dr Iwona Kwil , dr Marta Lipnicka , dr Kirił Marinow , dr Joanna Michalak, mgr Dorota Nawrocka , dr Maria Nowacka-Zawisza , dr Katarzyna Orszulak-Dudkowska , dr Beata Osińska-Ulrych , dr Robert Plebaniak , dr Grzegorz Skalski , dr Katarzyna Skorupińska , dr Rafał Szewczyk , mgr Ewa Tybulczuk , dr Dariusz Urban , dr Dariusz Wardowski , dr Dorota Wawrzyniak , dr Agnieszka Zabłotni , dr hab. Robert Zakrzewski .

Medal UŁ w służbie społeczeństwu i nauce : prof. nadzw. dr hab. Tadeusz Antczak , Wiesława Gackiewicz , dr hab. Agnieszka Golczyńska-Grondas , dr Paweł Krzyczmonik , mgr Elżbieta Luzińska , prof. nadzw. dr hab. Iwonna Michalska , dr hab. Grażyna Mikołajczyk-Lerman , Feliks Moroz, mgr Janina Ochrytkow , prof. nadzw. dr hab. Antoni Pierzchalski , dr Marcin Piotrowski , prof. nadzw. dr hab. Krystyna Radziszewska , mgr Sławomir Rudziński , Ewa Skowerenda-Świątek , mgr Teresa Węglarska .

Złota Odznaka Uniwersytetu Łódzkiego: dr hab. Artur Banaszkiewicz , mgr Marzena Bednarek-Kokosza , prof. dr hab. Bożena Bukowska , Krystyna Burzyńska , Małgorzata Ciach , mgr Rita Cyrulińska , prof. nadzw. dr hab. Tomasz Czapla , Agnieszka Czernek , mgr Monika Dębowska-Majda , mgr Anna Florek , prof. nadzw. dr hab. Piotr Gryglewski , Agnieszka Jaczun , mgr Katarzyna Kazulak-Łozak , dr Joanna Kaźmierczak , mgr inż. Hanna Maćkowska , prof. nadzw. dr hab. Agnieszka Marczak , mgr Urszula Michalska ,Tomasz Mikołajczyk , mgr Beata Miros , mgr Jadwiga Miszczak , mgr Jolanta Motyl , mgr Renata Osiewała , Bożena Pigulska , dr Maciej Rakowski , mgr Aleksandra Retkiewicz , prof. nadzw. dr hab. Małgorzata Roman , mgr Ewa Sabela-Dymek , prof. dr hab. Marek Sobczyński , prof. dr hab. Krzysztof Stefański , dr hab . Tomasz Stegliński , dr Adam Szejgis , mgr Barbara Talaga , prof. nadzw. dr hab. Lucyna Telka , dr hab. Dariusz Trzmielak , dr Dariusz Waliszewski , dr Przemysław Wilczyński , prof. dr hab. Katarzyna Woźniak , dr Dorota Wielkiewicz-Jałmużna , Otylia Wiśniewska .